Geoblog.pl    tiri    Podróże    Kuala Lumpur się kroi 2024    Zwycięstwo w dniu zwycięstwa
2023

Zwycięstwo w dniu zwycięstwa

Polska, Wejherowo

Po Internetach, a dokładnie https://www.fly4free.pl/ krążą newsy o biletach lotniczych w cenach przed pandemicznych.

Ale wyloty z Wilna lub Krakowa do Krakowa trzeba się dostać, lecz to nie problem.

Ziarenko zaczęło kiełkować, a nuż może się skusić i tak człowiek niby w pracy skupić się musi, a z tyłu głowy błąkają się myśli. I te myśli nie dają spokoju, po południu przeglądając fora ktoś napisał, że nie tylko z Krakowa czy Wilna, ale z całej tej środkowej Europy. A sprawdzę jak to wygląda z Warszawy i ........ nie wygląda to źle, jakieś trzy stówy więcej.

https://www.fly4free.pl/hit-od-turkish-airlines-loty-z-warszawy-od-1702-pln-azja-afryka-i-ameryka-poludniowa/ .

Może się skusić, nieśmiało pytam żony co ona na to. Ona na to dzwoń do Jerrego. No to dzwonię - kupujemy? pytam. Zapada decyzja kupujemy, przesiadki krótkie, linie nam znane. Chwilę walczymy z terminami my jedziemy na trzy tygodnie Jerry na cztery wylatujemy tego samego dnia.

Wygląda na to, że w lutym następnego roku na pewno jesteśmy w Malezji, gdzie dalej, co dalej zobaczymy. Teraz zaczyna się najlepsze planowanie, szperanie, szukanie.

Kuala Lumpur daje potężne możliwości lotów po tej części świata. Dołącza do nas jeszcze jedna para, ale nie ta która zawsze chciała z nami lecieć, a nigdy nie poleciała.
Jest nas szóstka

tiri